Про СЕД

СЕД працює в АПУ з 2 лютого 2015 року, і сьогодні в ній зареєстровано більше 92 тисяч вхідних документів та в ній працюють 527 користувачів (з них 428 співробітники АПУ), кожний з яких проходить постійне навчання. Рішення дозволяє паралельно працювати над одним документом та уникати його дублювання, що суттєво підвищує оперативність виконання. У будь-який момент держслужбовець може знайти документ за номером, темою або контекстом, визначити відповідального за його опрацювання та побачити статистику затримки кожним зі співробітників. Такий контроль виконання документу на всіх етапах його життя робить підготовку документів більш прогнозованою і керованою.

Всі робочі процеси в СЕД можна гнучко налаштувати, що дозволяє враховувати особливості здійснення будь-яких функцій. Система надає доступ до розвинутої аналітики та звітності, які дозволяють аналізувати бізнес-процеси та приймати ефективні управлінські рішення. Завершується підготовка планшетної версії системи для прискорення роботи над документами для керівників, які часто переміщаються по зустрічам.

До впровадження СЕД співробітники АПУ не використовували електронну пошту для роботи, зберігали робочі документи на зовнішніх носіях і працювали з паперовими документами.

Запрошуємо ознайомитись із відео про систему

 

Опис системи    Інструкція    Технічні вимоги    Документи для розробки та впровадження СЕД