Новини

26 квітня в ІА “Укрінформ” відбувся прес-брифінг, організований Міністерством освіти і науки України, метою якого була презентація спільного проекту Міністерства освіти і науки України, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Американських Рад з міжнародної освіти, у партнерстві з  Адміністрацією Президента України, Майкрософт Україна та ДП Інфоресурс.

 

Проект "Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні" (UTEMA), що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує конкурс на розробку, постачання і встановлення програмно-апаратного комплексу "Система електронного документообігу Міністерства освіти і науки України".

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення в понеділок має ухвалити рішення про перехід на систему електронного документообігу (СЕД), яку запровадила у себе і безкоштовно передала Нацраді Адміністрація Президента.

Про це повідомив голова Нацради Юрій Артеменко під час прес-брифінгу в Укрінформі 9 грудня 2016 року.

Запрошуємо ознайомитись із нашим відео, у якому інформація про важливість впровадження електронного врядування в Україні від Бориса Ложкіна, Дмитра Шимківа, Надії Васильєвої, авторів  та користувачів СЕД АПУ, а також від організації, яка першою впровадила СЕД поза межами АПУ.

https://www.youtube.com/watch?v=d6AqSPZwcXY 

Нагадуємо, що вже наступного тижня відбудеться новий цикл навчання із встановлення та налаштування рішення. 

13-16 грудня відбудеться навчання із встановлення, налаштування та підтримки СЕД АПУ в приміщенні Адміністрації Президента України.

Навчання призначено для технічних спеціалістів партнерів та замовників, але в перший день додатково запрошуємо до участі менеджерів із впровадження –буде проведена презентація і демонстрація рішення.

 

Для запису на навчання необхідно до 9 грудня  надіслати:

Маємо гарні новини. Як і обіцяли навесні, ми плануємо новий цикл навчання технічних спеціалістів замовників та партнерів СЕД АПУ щодо встановлення та налаштування нашого рішення. 

30.09.2016
м. Харків, вул. Московська 75., Харківський регіональний інститут державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України